معرفی گروه مهندسی تیوان

گروه مهندسی تیوان طراح و مجری سازه های چادری ثابت و متحرک در سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را در ارائه بهترین سازه های سبک به معماری نوین آغاز کرده است.

معماری نوین امروزه بسیار علاقه مند به استفاده از سازه هایی با متریال های سبک و قابل بازیافت با عمر مفید بالا می باشد.

سازه های چادری که زیر مجموعه سازه های سبک در صنعت ساختمان دسته بندی می شوند امروزه بسیار پرکاربرد و قابل استفاده در فضاهای مختلف هستند.

تاریخچه سازه های چادری

در گذشته های بسیار دور انسان ها برای محافظت از خود رد برابر عوامل محیطی از چادر استفاده می کردند و در آنها ساکن بودند.

بعد از گذشت سال ها امروزه نیز از این سازه ها اما به روشی متفاوت و متریالی مثل پارچه پی وی سی به جای پوست حیوانات استفاده می شود.

سازه چادری معماری نو

سازه کششی در معماری امروزه بسیار پر کاربرد است. این سازه ها با هزینه مقرون به صرفه و عمر مفید بالا در پوشش فضاهای مختلف کاربرد دارند که به طور مختصر مهمترین آنها را توضیح خواهیم داد.

گروه مهندسی تیوان

سایبان ماشین و پارکینگ

بدلیل اینکه بدنه بسیاری از ماشین ها ظریف بوده و درمقابل نور خورشید آسیب پذیر هستند، استفاده از سایبان ماشین میتواند به افزایش عمر ماشین کمک کند. بنابراین، شما برای افزایش طول عمر ماشین خود نیاز به سایبان ماشین یا در وسعت بزرگتر سایبان پارکینگ دارید

سایبان پارکینگ به سرعت قابل ساخت و نصب خواهند بود. در مناطق بارانی استفاده ازسایبان ماشین بهترین ایده برای تمیز بودن همیشگی وسیله نقلیه شما خواهد بود.

سقف متحرک

این سایبان ها کاربری بالاتری دارند به این دلیل که در این سازه ها موتوری تعبیه شده است و به وسیله این موتور سقف با یک ریموت به راحتی باز و بسته می شود. داشتن فضای چهار فصل بهترین ویژگی استفاده از این سازه سقف متحرک در پوشش سقف می باشد.

سایبان حیاط تیوان

زندگی شهری و دغدغه های آن سبب تمایل انسان ها به بودن در محیط باز را بیشتر از قبل کرده است. برای استفاده بیشتر از حیاط خانه یا حیاط ویلا داشتن سایبان می تواند شرایط را بهتر و بهینه تر کند. سایبان حیاط با استفاده از پارچه پی وی سی و عمر مفید بین ۲۰ تا ۳۰ سال خواهد داشت و البته زیبایی ظاهری این سازه تغییری چشم گیر در فضای شما ایجاد خواهد کرد.